Redakcja serwisu - Komenda Główna Straży Granicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Redakcja serwisu

Administracja merytoryczna serwisu internetowego:

Milena Podgórska
Starszy Specjalista
milena.podgorska@strazgraniczna.pl
Piotr Soboń
piotr.sobon@strazgraniczna.pl
Piotr Kozioł
piotr.koziol@strazgraniczna.pl
Krzysztof Waściński
krzysztof.wascinski@strazgraniczna.pl
Katarzyna Maliszewska
katarzyna.maliszewska@strazgraniczna.pl
Robert Łempicki
robert.lempicki@strazgraniczna.pl
Piotr Wołczański
piotr.wolczanski@strazgraniczna.pl
Marcin Zieliński
asystent
marcin.zielinski@strazgraniczna.pl
tel. :660 53 80
Mariusz Dąbrowski
mariusz.dabrowski@strazgraniczna.pl
Andrzej Kucharski
andrzej.kucharski@strazgraniczna.pl
Patryk Rybak
archiwum.sg@strazgraniczna.pl
Aneta Kruk
aneta.kruk@strazgraniczna.pl
tel. :660 4081
Marek Drożdż
marek.drozdz@strazgraniczna.pl
Michał Przyborowski
michal.przyborowski@strazgraniczna.pl
Adam Platewicz
adam.platewicz@strazgraniczna.pl
Robert Dobrzyński
Starszy Specjalista
robert.dobrzynski@strazgraniczna.pl
tel. :22 513 53 39
fax :22 500 47 71
Karolina Miklaszewska
karolina.miklaszewska@strazgraniczna.pl
Sławomir Popko
slawomir.popko@strazgraniczna.pl
Leszek Dąbrowski
inspektor
leszek.dabrowski@strazgraniczna.pl
tel. :22 500-43-49
fax :22 500-47-17
Igor Skomra
starszy specjalista
igor.skomra@strazgraniczna.pl
tel. :660 53 36
Edyta Mikołajczuk
edyta.mikolajczuk@strazgraniczna.pl
tel. :22 500 4226
Stella Kondraciuk
stella.kondraciuk@strazgraniczna.pl
tel. :22 500 4289
Beata Piątkowska
Ekspert
beata.piatkowska@strazgraniczna.pl
tel. :660 43 64
Paweł Gargol
Starszy specjalista
pawel.gargol@strazgraniczna.pl
tel. :6604399
Urszula Wilińska
Specjalista
urszula.wilinska@strazgraniczna.pl
Katarzyna Tymbel
katarzyna.tymbel@strazgraniczna.pl
Jacek Bogusz
jacek.bogusz@strazgraniczna.pl
Sławomir Petka
slawomir.petka@strazgraniczna.pl
Marcela Siewiera
Inspektorat Kontroli i Audytu Wewnętrznego
marcela.siewiera@strazgraniczna.pl
Jarosław Chróściel
jaroslaw.chrosciel@strazgraniczna.pl
Justyna Jezierska
justyna.jezierska@strazgraniczna.pl

do góry